تبلیغات
خون آشام ها - ادامه فیلم
ومپایر ها رو جدی بگیریم

ادامه فیلم

یکشنبه 26 اردیبهشت 1389 10:27

نویسنده : bs sadaie

دوباره سلام دوستان

از اینکه این همه نظر دادین واقعا متشکرم.اما من از اونجایکه پررو ام بازم مینویسم .

تا اونجاییکه دیمن و استفان توسط کاترین ومپایر شدن رو نوشته بودم .بریم سر ادامش .

برگردیم به قدیم وقتی که این دو برادر ومپایر شدن .دیمن شدیدا عاشق کاترینه و حاضر براش بمیره .اسفین هم فقط یه احساسی نسبت بش داره اما عاشقش نیست .اول استفان ومپایر میشه و بعدش دیمن .موافقین یکم از کارا ییکه ومپایر را میتونن انجام بدن بگیم؟

1) سرعت ماورا دارن .

2)قدرتمنداشون یعنی اوناییکه خون انسان میخورن میتونن افکار رو دستکاری کنن.

3)ضعیفا شون نمیتونن تو نور خورشید را برن چون آب میشن و در انتها ممیرن .اما استفان و دیمن میتونن.

4)تا زمانیکه صاحب خانه دعوتشون نکنه نمیتونن وارد شن . پس هر کسی رو تو خونه دعوت نکنین .

5)اوناییکه اراده قوی داشته باشن میتونن بعد از اینکه خون انسان خوردن زنده بزارنشون و تنها افکارشون رو تغیر بدن .که دیمن زحمت این کارو به خودش نمیده و فقط می کشه .استفان هم که اصلا خون  انسان نمی خوره.

پدر اسفان و دیمن همراه شخص دیگری به نام جوناتان گیلبرت جز ومپایر کشان قرن محسوب میشن .جاناتان جد در جد ناتتنی الینا محسوب مشه .

پس یکم هم از الینا بگیم.

الینا دختریه فوق العاده خوشگل وجذاب همراه با مو های لخت بلند که بطور کلی کپی در برابر اصل کاترینه .عکسشم تو وبلاگ هست که میتونین ببینین.

 مارد الینا در شونزده سالگی حامله میشه و بجشو پیش دکتری به دنیا میاره و بعد از اون سریع از اونجا میره . نوهی جاناتان هم که بچه دار نمیشدن الینا رو ادابت میکنن .بعد ها جیرمی به دنیا میاد .موقع تصادف پدر و مادر الینا استفان شاخد بود اما نتونیس پدر ومادر الینا رو نجات بده  تنها تونس الینا و جیرمی رو نجات بده.مادر واقعی الینا با شخصی به اسم سالتزمن ازدواج میکنه و مدتی بعد شاهد قتل های متعدد در میسیک فالز میشه که گفته حملاتی توسط حیوانت بوده اما تمام اون ها توسط دیمن صورت میگرفته.ابزابل مادر الیما موقعی که میخواسته از سالتزمن جدا شه انگشتری به او میده که مال جاناتان بوده در صورتی که صاحب آن توسط ومپایر را کشته شه نمیمیره و مجددا زنده میشه.مادر الینا توسط دیمن میمیره اما در حقیقت ومپایر شده و وقتی که متوجه میشه الینا بدنبال مادر واقعیشه به الینا میفهمونه که نباید بیاد دنبالش .

خب بقیشو بعدا میگم اما خواهشا نظر بدید

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -