تبلیغات
خون آشام ها - موضوع فیلم
ومپایر ها رو جدی بگیریم

موضوع فیلم

جمعه 24 اردیبهشت 1389 15:50

نویسنده : bs sadaie

سلام دوستان

یکم راجب فیلم بگم که نگید نگفتم .

گفتم که موضوع راجب به ومپایر هاست . راستی اصلا به وجود ومپایر را اعتقاد دارین؟ من که میگم به احتمال

99% تمام موجوداتی که فکر می کنیم خیالی اند وجود دارند . در این باره نظر بدین.

بگذریم . موضوع فیلم که از نظر من عجیب جذابه . موضوع سر یه دختر به اسم الیناس که توی یک حادثه ی رانندگی پدر و مادرش رو از دست میده .الانم با برادر کوچیک ترش  جیرمی و خالش زندگی میکنه. او که دانش آموز دبیرستانییه تو مدرسه به پسری به اسم استفان آشنا میشه .استفان همراه برادر بزرگترش دیمن به تازگی به شهر الینا یعنی میستیک فالز اومدن . اونا در حال گردش به دور دنیا بودن .استفان و الینا شدیدا عاشق هم میشن طوری که حاظرن برا هم بمیرن.

الینا از بچگی یعنی 10 سالگی دوست دختر پسری به اسم مت بوده اما الان قطع رابطه کردن .خواهر مت هم که اسمش ویکی یا به قول بعضی ها فیکیه دوست دختر جیرمیه .

اسفان و دیمن در سال1864

توسط دختری به نام کاترین ومپایر شدن.

خب تا همین جا بسه .اگه میخواین خودتون فیلم رو ببینین یکشنبه ها mbc pershia ساعت 9 شب بعضی شبا هم 9 و ربع .تکرارش هم پنجشنبه ها ساعت 4 بعد از ظهر. mbc action هم داره که از ام بی سی پرشیا جلوتر حدود 4یا5 قسمت .اونم دوشنبه ها ساعت 10 و 30 شب تکرارشم جمعه ها ساعت 7و30 دقیقه به وقت تهران.

اگه ببینم  تعداد نظر ها خوب ه ادامشو تا جایی که بتونم مینویسم تا بشه bs diariesاگه هم نه که مجبورم تو ورد برا خودم بنویسم . خواهشا نظر بدید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -